Apie įmonę

Įmonė UAB “TRIKSONA” buvo sukurta 1996 metais. Kaip logistikos paslaugų tiekėjai, mes sėkmingai bendradarbiaujame su verslo partneriais – daugeliu didžiųjų Europos ir Rusijos bendrovių, užtikrindami stabilų metinį augimą. 2015 metais įmonė UAB “Triksona” gavo „TCF“ ir “Strongest in Lithuania 2015” pažymėjimus. Mūsų patikimumas ir aukštas kreditinis reitingas mums leido patekti į 3% stipriausių Lietuvos įmonių.

tcf
gazele logo strongest

Mūsų principai

Verslo etika, kuri leidžia mums augti ir investuoti į galimybes, kurias kiti traktuoja kaip riziką.

Aukšta atsakomybė prieš klientus ir visuomenę.

Individualus kūrybinis požiūris į bet kokių logistikos užduočių sprendimą, leidžiančių maksimaliai optimizuoti mūsų klientų verslo transporto komponentą.

Mūsų privalumai

 alt=

Gebėjimas kurti patikimas, efektyvias tiekimo grandines, kurios skatina verslo plėtrą ir prekybą, atveria naujas galimybes.

 alt=

Daugiau nei 300 nuolatinių vežėjų, kurie dirba pagal sutartis su daugiau nei 4500 transporto vienetų parku ir turi tarptautinės veiklos vykdymo leidimą.

 alt=

Daugiau nei 500 nuolatinių vežėjų iš bet kurio Europos Sąjungos taško ir daugiau nei 150 konsoliduotų sandėlių pagal sutartį krovinių pervežimams Europos viduje vykdyti.

 alt=

Sutvarkytas bet kokių kategorijų krovinių tiekimo tinklas į Rusijos Federacijos ir Vidurinės Azijos šalis leis turėti transportą eksporto gabenimams į bet kurią Europos Sąjungos šalį.

 alt=

Be nuosavo sandėlio, TRIKSONA bendradarbiauja pagal sutartį su dviem pėsčiomis pasiekiamais muitinės sandėliais.

 alt=

Nepriekaištinga atsakingo mokėtojo reputacija leidžia naudotis praktiškai visais prieinamais resursais Europos Sąjungoje. O sąžiningas ir partneriškas požiūris į darbą su klientais stiprina naujus santykius.