Pagrindinės paslaugos

 alt=
Gabenimai automobilių transportu

TRIKSONA parenka optimalias transporto priemones ir koridorių. Mes atsižvelgiame į laiko, apimčių, periodiškumo ir kainos faktorius. Nepriklausomai nuo to, ar reikia nugabenti standartinį ar negabaritinį ir pavojingą krovinį, TRIKSONA specialistai žino, kad raktas į sėkmę yra įsipareigojimas santykiuose su mūsų klientu ir teisingas bendradarbiavimas su partneriu.

 alt=
Gabenimai oro transportu

TRIKSONA turi platų partnerių tinklą, kuris dirba glaudžiai bendradarbiaudamas su didžiausiomis pasaulio oro kompanijomis, tokiomis kaip Scandinavian Airlines SAS, Lufthansa, Finnair, Singapore Airlines, Aeroflot, Air Baltic, Estonian Air, Polish Airlines LOT, Czech Airlines ir kt. Standartinis arba negabaritinis sunkiasvoris krovinys gali būti gabenimas reguliariu arba užsakomuoju skrydžiu.

 alt=
Gabenimai jūrų transportu

Mūsų partneriai jūrų krovinių gabenimo srityje gali pateikti pasiūlymą bet kokiai užklausai. TRIKSONA siūlo konkurencingus tarifus, reguliarius skrydžius, individualų aptarnavimą. Mes atliekame visų ir dalinių konteinerių gabenimą. Be to, gabename birius, pavojingus ir negabaritinius krovinius. Visi darbai atitinka tarptautinius saugos ir saugumo procesų reikalavimus.

Transporto sprendimai

Komplektinių krovinių gabenimo automobilių transportu organizavimas.

TRIKSONA specialistai su džiaugsmu padės organizuoti bet kokio sudėtingumo krovinių, taip pat ir pavojingų, brangiai kainuojančių, stambių gabaritų ir sunkiasvorių, gabenimą. Plati gabenimo geografija leidžia teikti krovinius ES viduje, o taip pat ir už jos ribų, į Rusijos Federaciją, NVS šalis bei Vidurinę Aziją. Turime didelį partnerių tinklą visame aptarnavimo regione, jis leidžia operatyviai išspręsti bet kokias užduotis.

Dalinių krovinių gabenimo automobilių transportu organizavimas.

TRIKSONA teikia dalinių krovinių gabenimo paslaugas, kurios leidžia mūsų klientams siųsti arba gauti krovinį nedidelėmis partijomis, išsaugant pristatymo greitį ir optimizuojant išlaidas. Dalinių krovinių gabenimas numato konsolidavimo, sandėliavimo, apdorojimo ir muitinės formalumų tvarkymo galimybę.

Brangiai kainuojančių krovinių pristatymo per muitinės vežėją organizavimas.

Platus partnerių tinklas su muitinės vežėjais leidžia TRIKSONA teikti krovinių gabenimo paslaugas Muitinės sąjungos teritorijoje be užtikrinimo pateikimo muitinės institucijoms mokant muito mokesčius. TRIKSONA turi individualų požiūrį į kiekvieno brangiai kainuojančio krovinio gabenimo rengimą: pagal papildomą susitarimą gali būti organizuota sukarinta krovinio palyda, užtikrintas papildomas draudimas, kai yra viršijama standartinė CMR draudimo poliso suma.

Projektinė logistika

Projektiniai gabenimai (visų gamyklų, gamybinės įrangos didelių partijų, gamybinių linijų ir t.t. gabenimas) yra vienas iš sudėtingiausių krovinių gabenimo tipų ir numato rimtą pasirengimą bei maksimalų veiksmų sudėtingumą gabenimo organizavimo procese. Mes sudarysime reikalingą maršrutą, krovinio talpinimo ir pritvirtinimo schemą, transportavimo schemą ir grafiką bei užtikrinsime reikalingas transporto priemones. Mes organizuosime ir kontroliuosime kiekvieną gabenimo etapą.

Papildomos paslaugos

Sandėliavimo paslaugos

TRIKSONA teikia atsakingo krovinio saugojimo sandėliuose paslaugas. Į mūsų operacijas, be krovinių konsolidacijos ir krovinių terminalo, įeina prekių parinkimas, kompleksinis užsakymų apdorojimas, pakavimas ir ženklinimas, grąžinimas ir utilizavimas.

Muitinės formalumų tvarkymas

TRIKSONA patirtis ir griežtos vidaus taisyklės užtikrina visų susijusių su muitinės procedūromis atitinkamą dokumentų parengimą.
Saugant prekes sandėlyje arba jas transportuojant į kitas šalis mes greitai ir reikiamu būdu sutvarkysime visus formalumus, kurie yra susiję su muitinės veikla.

Tiekimo grandinės

Mes kuriame tiekimo grandines pagal individualius mūsų klientų verslo uždavinius. Jeigu jums yra reikia patikimos kontrolės, sumažinti išlaidas arba individualiai parengto sprendimo, mes užtikrinsime atitinkamą logistiką.​

Kitos paslaugos

 • Konteinerių gabenimas
 • Automobilių gabenimas
 • Laboratorinių krovinių gabenimas
 • Akcizinių krovinių gabenimas
 • Cheminių medžiagų logistika
 • Parodų logistika
 • Medicinos prekių logistika
 • Logistika naftos ir dujų šakai bei energetikai
 • Laikinas įvežimas
 • Skubus krovinių pristatymas
 • GPS aptarnavimas
 • Papildomas krovinių draudimas